Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ترجمه رسمی اسناد ترکی استانبولی- فارسی

kase

ترجمه رسمی مدارک از فارسی به ترکی استانبولی و همه زبانها

موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو از همان ابتدایی ترین روزهای تشکیل آن بر پایه دارالترجمه ایرانیان استانبول بنا نهاده شده است مبنای کلیه فعالیتهای خود را کارشناسی حقوقی متون و ترجمه رسمی استوار نموده است از مترجمین دارای امضای رسمی در ترکیه در تمامی زبانها بهره می برد . ترجمه رسمی مدارک دانشجویی ، هویتی ، پاسپورت ، گواهینامه که عمدتا برای اخذ اقامت و امور دانشجویی در ترکیه انجام میشود و معمولا سعی می شود مشکلات ایرانیان در آن در نظر گرفته شده حتی الامکان به آنان مساعدت شود تا بتوانند شرایط لازم برای کار و زندگی را در ترکیه بدست آورند.

دارالترجمه رسمی گلوبال کادرو در استانبول خدمات جامعی در زمینه ترجمه كلیه اسناد و مدارك رسمی و حقوقی که در ذیل به آنها اشاره گردیده به کلیه زبانهای رسمی دنیاارائه می نماید. ما با درك حساسیت زمانی انجام امور اداری و حقوقی، اسناد و مدارك شما را در اسرع وقت و با بالاترین كیفیت ترجمه كرده، و در اختیارتان قرار می دهیم.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک در ترکیه با ارائه اصل آنها و نیزاسپل اسامی اشخاص و شرکتها و در صورت نیاز ارئه اسناد مکمل جهت تایید انجام خواهد شد.

اخذ تأييديه اسناد و مدارك از وزارت امور خارجه و قوه قضائيه و حتي سفارتها

بسیاری از نهادهای دولتی و حقوقی و دانشگاهها در سراسر دنیا تنها اسناد و مدارك  ایرانی را به صورت تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه ایران را می پذیرند. دارالترجمه رسمی گلوبال کادرو با توجه به مجوز فعالیت در ترکیه و با استفاده از قوانین این کشور اقدام به تایید آن توسط دفاتر اسناد رسمی و معاهده آپوستیل برای کشورهای اروپایی می کند که از این حیث از تایید دادگستری و وزارت خارجه ایران آسانتر و معتبر تر است.

اسناد رسمي دارالترجمه شامل موارد زير مي باشند:

شناسنامه، انواع كارتهاي شناسايي، سند ازدواج و طلاق، اسناد مالكيت، دانشنامه ها و ريز نمرات تحصيلي، انواع گواهيها، سر فصل دروس، وكالتنامه، اقرارنامه، استشهادنامه، اظهارنامه، مبايعه نامه، اجاره نامه، تعهد نامه، اساسنامه، ترازنامه، قراردادها و موافقتنامه ها، استعلامها، صورتجلسه، روزنامه رسمي، گزارشات حسابرسي، اسناد مناقصه و گمركي، احكام دادگاه، ليست بيمه، صورتحساب بانكي، و ساير اسناد.

نوشته های اخیر
سلام
برای ارتباط با مشاور گلوبال کادرو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید
Powered by