Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

مؤسسه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه-09129641954

توجه :  گلوبال کادرو مؤسسه همسریابی نیست و صرفا مؤسسه حقوقی ثبت

ازدواج است 

تماس با گلوبال کادرو از طریق تلگرام و واتس آپ با شماره  09129641954

شماره دفتر تهران : 223837343- 021

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

کشور ترکیه یکی از کشورهای عضو کنوانسیون بین المللی احوال شخصیه می باشد. این کنوانسیون بین کشورهای اروپایی می باشد. و در مورد امور سجلی می باشد.

به این معنی که رویدادهای مربوط به امور سجلی که شامل تولد، فوت، ازدواج و طلاق می باشد، در هرکدام از کشورهای عضو اتفاق بیفتد، مدرک صادره در باقی کشورها نیز اعتبار دارد. و مورد قبول می باشد.

به همین دلیل مدرک ازدواج صادره از کشور ترکیه در سایر کشورهای اروپایی نیز معتبر است. از این مدرک در این کشورها نیز می توان استفاده کرد.

مدارک عقد بین المللی

برای انجام هر کار به یکسری مدارک نیاز می باشد. در مورد ازدواج بین المللی نیز این موضوع صدق می کند.

مدارک مورد نیاز ازدواج در ترکیه با توجه به شهروندی و تابعیت زوجین تعیین می شود. بدین معنی که هر زوج با توجه به تابعیت و قوانین کشورش مدارک جداگانه ای باید تهیه کند.

این کار به سادگی نمی باشد. و به کارشناس و مشاوری زبده نیاز دارد تا به قوانین کشور ترکیه و سایر کشورها تسلط داشته باشد. تا بتواند مدارک مورد نیاز را تعیین کند.

بنابراین کار تعیین مدارک و نحوه تهیه آن ها را نمی توان شخصی انجام داد. بلکه به مشورت با یک کارشناس حقوقی با تجریه در این زمینه نیاز دارد.

مؤسسه گلوبال کادرو با سابقه ای که در امر ازدواج در ترکیه دارد. همچنین با حضور کارشناسان با تجربه در کادر این مؤسسه، تمام مدارک مورد نیاز را برای زوجین بازگو کرده. علاوه بر این نحوه تهیه این مدارک را نیز به طور کامل توضیح  می دهند.

مؤسسات ثبت ازدواج بین المللی

مؤسسات مختلف و زیادی در ایران و ترکیه وجود دارند که کار ثبت ازدواج در ترکیه را انجام می دهند. اما نکته ی مهم در چگونگی و کیفیت انجام کار می باشد.

در انجام این کار زمان برای زوجین بسیار مهم می باشد. زیرا باید به کشور دیگری(ترکیه) سفر کنند. مسلما هرکس در کشور خودش دارای شغلی می باشد. و باید برای چند روز مرخصی بگیرد.

همچنین اقامت در کشور ترکیه دارای هزینه ای می باشد. در صورتیکه کار ثبت ازدواج طولانی شود، مسلما هزینه اقامت نیز افزایش می یابد. بنابراین انجام کار در حداقل زمان ممکن بسیار مهم می باشد.

هزینه ثبت ازدواج در ترکیه نیز باید به گونه ای باشد که زوجین بتوانند آن را پرداخت نمایند.

علاوه بر این ها مهم ترین نکته در کیفیت انجام کار می باشد. مؤسسه ای که به آن مراجعه می کنید باید دارای تجربه در این زمینه باشد. و تمام اطلاعات را در مورد کشور ترکیه، ایران و سایر کشورهای اروپایی و آمریکا داشته باشد. تادر صورت مراجعه تبعه هر کدام از این کشورها، آن ها را در تهیه مدارک راهنمایی کند.

مؤسسه گلوبال کادرو با تجربه چندین ساله و ثبت بیش از 200 پرونده موفق در زمینه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه، دارای کارشناسان ومشاوران با تجربه ای می باشد که از ابتدا تا انتهای کار همراه شما هستند. و در تمام مسیر ما را راهنمایی و هدایت می کنند.

کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع پروسه با ما تماس بگیرید. تماس با دفتر تهران از طریق شماره های 22383743-021 و ارتباط از طریق واتس آپ و تلگرام با شماره 09129641954. تماس با دفتر استانبول با شماره 2122124401-0090 و 5537124401-0090

پست های توصیه شده
سلام
برای ارتباط با مشاور گلوبال کادرو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید
Powered by