Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

خدمات ازدواج در ترکیه موسسه رسمی دارای دفتر تهران

موسسه بین المللی گلوبال کادرو موسسه ای ثبت شده است و رسمی تحت مجوز دولت ترکیه است که اختصاصا و حرفه ای کارهای مربوط به امور ثبت ازدواج رسمی در ترکیه را نزد ادارات ازدواج دولت ترکیه به انجام میرساند. و بر اساس برررسی های انجام شده بیشتر از 80 درصد عقد های ایرانیان با اتباع دیگر کشورها توسط این موسسه انجام می شود .

این صفحه تنها برای آشنایی شما با اعتبار و قدمت گلوبال کادرو است برای مراحل آغاز کار این نوشته را تا آخر بخوانید

ویدیوی زیر پروسه انجام کار را به انگلیسی توضیح داده است اگر انگلیسی نمی دانید در ادامه به صفحه فارسی هدایت خواهید شد

قبل از اینکه شما را به صفحه مربوط به نحوه شروع پروسه ازدواج در ترکیه از طریق موسسه بین المللی گلوبال کادرو آشنا در اینجا برخی از دلایل اعتبار این موسسه و همچنین برخی تجربیات افرادی که از خدمات آن استفاده کرده اند به شما نشان می دهیم :

اگر دسترسی به یوتیوب دارید اول این ویدیوها را ببینید

1- تجربه شهروند آلمان و ایران از ثبت ازدواج با گلوبال کادرو

2-تجربه شهروند ایتالیایی و ایرانی از خدمات ازدواج توسط گلوبال کادرو

3-تجربه شهروند سوئد و ایرانی از انجام ثبت ازدواج در ترکیه توسط گلوبال کادرو

اگر در ایران هستید و یوتیوب فیلتر است می توانید ویدیو ها و تجربه افرادی که قبل از شما از طریق گلوبال کادرو ازدواج خود را ثبت نموده اند در اينجا ببینید.

اینها تنها نمونه ای از بیش از سیصد  ازدواج بین المللی است (سیصد زوج – 600نفر) که تا پایان سال 2016 توسط موسسه بین المللی گلوبال کادرو به ثبت رسیده است و حتی یک مورد از آنها نا موفق نبوده است.

بطور کلی دلایل موفقیت و اعتبار موسسه بین المللی گلوبال کادرو از نظر مشتریان بصورت زیر است:

الف) ثبت رسمی و داشتن شش دفتر در سراسر جهان از جمله یک دفتر در تهران و دو دفتر در استانبول و سه دفتر در شهرهای مختلف اروپایی . امکان دریافت وجه در تهران و تسویه بعد از اتمام کار از ویژگی های موسسه گلوبال کادروو است. به همه اینها امتیازات انجام کار در شهر استانبول را نیز اضافه کنید که نسبت به آنکارا و سایر شهره آسان و پر از جذابه های توریستی است.

اکثر کسانی که برای موضوع ثبت ازدواج در ترکیه فعالیت می کنند حتی دفتر کار نداشته و شخصی فعالیت می کنند و به این دلیل تعهدی برای انجام به موقع و اتمام صحیح کار ندارند . لذا گلوبال کادرو بصورت ثبت شده و با امضای قرارداد رسمی در دفتر تهران همواره از اعتبار زیادی نزد ایرانیان که عمدتا یکی از زوجین ایرانی است برخوردار است. بطوریکه همواره احساس می کنند در صورت عدم موفقیت می توانند وجه پرداختی را مسترد نمایند . برای اطلاعات دفاتر گلوبال کادرو و آدرس آنها می توانید به پایین همین صفحه مراجعه کنید.

ب) قدمت موسسه و آشنایی به کار مدارک ازدواج که کارشناسان موسسه گلوبال کادرو در دفاتر تهران و استانبول دارند باعث شده است که این موسسه قدیمی ترین و با سابقه ترین و شناخته شده ترین موسسه ثبت ازدواج ایرانیان در ترکیهه باشد .

ج) امتیاز دارالترجمه گلوبال کادرو . موسسه بین المللی گلوبال کادرو موسسه ای جهانی است که یک دارالترجمه رسمی با مجوز از دولت ترکیه را در درون ساختار خود تحت عنوان ” دارالترجمه مرکزی ایرانیان استانبول” به ثبت رسانده و در واقع کارر آماده سازی مدارک و ترجمه آنها در این واحد انجام میشود و در مواقعی که نیاز به استفاده از عبارتهایی جهت کمک به انجام سریع و روان آماده سازی مدارک دیده می شود به دلیل اینکه خود موسسه صاحب امضاست براحتی کار تهیه مدارک بدون مشکل انجام می شود. حال آنکه افراد عادی دیگر فاقد حق امضا توسط خودشان هستند و مجبور به استفاده از سایر دارالترجمه ها می باشند.

د) تجربه اخذ ویزا برای کسانی که از طریق گلوبال کادرو ازدواج خود را ثبت می کنند با توجه به وجود کارشناس حقوقی در روند انجام کار ازدواج نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق ازدواجهایی که از طریق گلوبال کادرو ثبت شده اند در پروسه ویزا با هیچ مشکلی مواجه نشده اند . دلیل این امر انجام صحیح امور است که گلوبال کادرو را برند ثبت ازدواج خارجیان در ترکیه ساخته است.حال آنکه برخی افراد و موسسات برای اینکه بتوانند هزینه کمتری اعلام نمایندد بخشی از کار را ناقص انجام می دهند و این موضوع در پروسه دریافت ویزا مشکلات بعدی را پدید می آورد که از این رو باید توجهه داشت هیچ ارزانی بی دلیل نیست و طبیعتا هر چیزی قیمت خود را دارد و شما وقتی کارتان را به گلوبال کادرو می سپارید در واقع با برند برتر این خدمات در ترکیه سروکار دارید لذا این موسسه را با افراد و موسسات عادی که نتایج  بعد از ازدواج  و منجر شدن به اخذ ویزا و کارشان هنوز به اثبات نرسیده است مقایسه نفرمایید.

ه) ارتباط گسترده با کنسولگری ها و حتی ثبت احوال ایران باعث شده است بسیاری از ناممکن ها برای این موسسه ممکن شود از اینرو مشکل خود را با شفافیت کامل به کارشناس پرونده تان بگویید چون موسسه گلوبال کادرو برای هر درخواست شما راه حل حقوقی و قانونی دارد. اجازه پدر ، ثبت ازدواج بدون طلاق برای دارندگان ازدواج ایرانی وکالتی و مواردی چون تفاوت نام در مدارک ایرانی و خارجی و هر مشکل اینچنینی با وجود کادر حرفه ای موسسه گلوبال کادرو قابل حل است.

عقد قرارداد برای انجام کار به فارسی یا انگلیسی ، راهنمایی نامزد شما به زبان انگلیسی جهت تهیه مدارک ، واریز وجوه پرداختی به حساب بانکی و دادن رسید به شما و تضمین اتمام کار در سه یا چهار روز با توجه به پرونده تان باعث شده است که موسسه گلوبال کادرو اولین و حرفه ای ترین موسسه ثبت ازدواج ایرانیان و خارجیان در ترکیه باشد

اکنون که با اعتبار موسسه گلوبال کادرو آشنا شدید برای آشنا شدن با پروسه شروع کار  اینجا کلیک کنید .

در صورتیکه تمایل دارید به جای مطالعه شرایط آنلاین با ما صحبت کنید اینجا کلیک کرده و از طریق تلگرام با امور مشتریان گلوبال کادرو گفتگو نموده درخواست نمایید برایتان پرونده آنلاین باز شود.

                               

  

براي تماس با ما ازاطلاعات پایین این صفحه استفاده کنید  و برای رفتن به صفحه اول سایت اینجا کلیک کنید