Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

ثبت شرکت یا نمایندگی شرکت های ایرانی در ترکیه

شرکت گلوبال کادرو به عنوان یک موسسه دارای مجوز در ترکیه خدمات مربوط به تاسیس شرکت در این کشور را بطور کامل ارائه می کند. اگر می خواهید یک شرکت در ترکیه ثبت کنید گلوبال کادرو علاوه بر اینکه به شما مشاوره های قانونی برای حداقل کردن هزینه ها و مالیات را می دهد بلکه می تواند کلیه کارهای مربوط به تاسیس شرکت را از ابتدا تا انتها برای شما به انجام برساند. همانگونه که میدانید هر شرکتی در ترکیه بر اساس قانون بایستی یک مشاور مالی داشته باشد. گلوبال کادرو تمامی امور از جمله دادن یک مشاور مالی به شما را انجام می دهد و تا ثبت رسمی و آغاز فعالیت شرکت و پس از آن طبق قرارداد ماهیانه امورات مالیاتی شرکت شما را انجام می دهد. همچنین اگر نیاز به اعلام کردن آدرس هستید و نمی خواهید در ابتدای کار جایی را اجاره کنید با هزینه کمی به شما یک اتاق اختصاص داده تلفنها و نامه ها مربوط به شما را می گیریم.

اگر یک شرکت در خارج ترکیه هستید و می خواهید نمایندگی خود را در ترکیه ثبت کنید ما این کار را برایتان انجام می دهیم و همانند موارد ذکر شده در بالا تمامی خدمات بعدی از جمله مشاور مالی و دادن دفتر و منشی را برایتان انجام می دهیم.

برای شروع و طرح موضوع کافیست ب ادفتر ما ترکیه در از طریق واتس آپ وایبر ویا تلگرام با ما تماس برقرار کنید.

شماره واتس آپ و تلگرام: 989361580507+

و قبل از هر چیز ویدیوهای زیر را در یوتیوب ببینید و اطلاعات کامل در مورد ثبت شرکت بدست آورید:

Recent Posts