Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

خدمات ترجمه رسمی

ترجمه رسمی مدارک از فارسی به ترکی استانبولی و همه زبانها

موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو از همان ابتدایی ترین روزهای تشکیل آن بر پایه دارالترجمه ایرانیان استانبول بنا نهاده شده است مبنای کلیه فعالیتهای خود را کارشناسی حقوقی متون و ترجمه رسمی استوار نموده است از مترجمین دارای امضای رسمی در ترکیه در تمامی زبانها بهره می برد . ترجمه رسمی مدارک دانشجویی ، هویتی ، پاسپورت ، گواهینامه که عمدتا برای اخذ اقامت و امور دانشجویی در ترکیه انجام میشود و معمولا سعی می شود مشکلات ایرانیان در آن در نظر گرفته شده حتی الامکان به آنان مساعدت شود تا بتوانند شرایط لازم برای کار و زندگی را در ترکیه بدست آورند.

دارالترجمه رسمی گلوبال کادرو در استانبول خدمات جامعی در زمینه ترجمه كلیه اسناد و مدارك رسمی و حقوقی که در ذیل به آنها اشاره گردیده به کلیه زبانهای رسمی دنیاارائه می نماید. ما با درك حساسیت زمانی انجام امور اداری و حقوقی، اسناد و مدارك شما را در اسرع وقت و با بالاترین كیفیت ترجمه كرده، و در اختیارتان قرار می دهیم.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک با ارائه اصل آنها و نیزاسپل اسامی اشخاص و شرکتها و در صورت نیاز ارئه اسناد مکمل جهت تایید انجام خواهد شد.

اگر تلگرام روی سیستم یا گوشی شما که هم اکنون از آن این صفحه را می خوانید نصب است همین الان اینجا کلیک کنید تا مدارکی که می خواهید ترجمه شود از طریق ارسال تصاویر به رویت مسئول بخش ترجمه در گلوبال کادرو برسانید و در مورد هزینه و زمان تحویل مذاکره کنید.

اخذ تأييديه اسناد و مدارك از وزارت امور خارجه و قوه قضائيه و حتي سفارتها

بسیاری از نهادهای دولتی و حقوقی و دانشگاهها در سراسر دنیا تنها اسناد و مدارك  ایرانی را به صورت تایید شده توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه ایران را می پذیرند. دارالترجمه رسمی گلوبال کادرو با توجه به مجوز فعالیت در ترکیه و با استفاده از قوانین این کشور اقدام به تایید آن توسط دفاتر اسناد رسمی و معاهده آپوستیل برای کشورهای اروپایی می کند که از این حیث از تایید دادگستری و وزارت خارجه ایران آسانتر و معتبر تر است.

اسناد رسمي دارالترجمه شامل موارد زير مي باشند:

شناسنامه، انواع كارتهاي شناسايي، سند ازدواج و طلاق، اسناد مالكيت، دانشنامه ها و ريز نمرات تحصيلي، انواع گواهيها، سر فصل دروس، وكالتنامه، اقرارنامه، استشهادنامه، اظهارنامه، مبايعه نامه، اجاره نامه، تعهد نامه، اساسنامه، ترازنامه، قراردادها و موافقتنامه ها، استعلامها، صورتجلسه، روزنامه رسمي، گزارشات حسابرسي، اسناد مناقصه و گمركي، احكام دادگاه، ليست بيمه، صورتحساب بانكي، و ساير اسناد.

ترجمه همزمان کنفرانسها سمینارها و کارگاههای آموزشی از فارسی ، عربی ، انگلیسی به ترکی استانبولی و بالعکس

812221979_107072

دارالترجمه رسمی گلوبال کادرو  در شهر استانبول افتخار دارد به اطلاع برساند تاکنون توانسته است با بر عهده گیری تمامی تشریفات مربوط به ترجمه همزمان چندین سمنار و کارگاه آموزشی در ترکیه با اتکا به مترجمین عمدتا ایرانی مستقر در شهر استانبول کارنامه درخشانی از خود در زمینه صنعت ترجمه رسمی بر جای گذارد. این موسسه چه بصورت اعزام مترجم در زبانهای انگلیسی ، عربی ، فارسی به ترکی استانبولی و بالعکس چه ضمن ارائه و تدارک ملزومات و تجهیزات ترجمه همزمان بصورت روزانه آمادگی خدمت در این زمینه است. برگزار کنندگان سمینارها ، نمایشگاهها و کارگاههای آموزشی و غیره که نیاز به مترجم شفاهی یا همزمان دارند می توانند جهت مذاکره فوری از طریق واتس آپ تلگرام یا وایبر پیام دهند.

اگر تلگرام روی سیستم یا گوشی شما که هم اکنون از آن این صفحه را می خوانید نصب است همین الان اینجا کلیک کنید تا مدارکی که می خواهید ترجمه شود از طریق ارسال تصاویر به رویت مسئول بخش ترجمه در گلوبال کادرو برسانید و در مورد هزینه و زمان تحویل مذاکره کنید.

Recent Posts