ازدواج در گرجستان

اگر نامزدتان از کشور دیگری است و می خواهید ازدواج کنید، اما طبق قوانین ایران نمی توانید، باید ازدواج بین المللی انجام دهید.

ازدواج بین المللی چیست؟

ازدواج بین المللی به ازدواجی گفته می شود که افراد با تابعیت های مختلف و با شهروندی های متفاوت، با یکدیگر ازدواج می کنند. سند ازدواج بین المللی مورد قبول همه کشورهای اروپایی ، آمریکا ، کانادا و برخی کشورهای عربی می باشد. به همین دلیل باید کشوری که به عنوان مقصد برای ازدواج انتخاب می شود ، کشوری باشد که ازدواج بین المللی انجام دهد.

ازدواج در هر کشوری این ویژگی را ندارد. و نمی توان از هر کشوری اقدام کرد. از جمله کشورهایی که این ویژگی را دارند، می توان به ترکیه و گرجستان اشاره کرد که ازدواج در ترکیه و گرجستان برای ایرانی ها مناسبتر است. زیرا ایرانیان به راحتی و بدون ویزا می توانند به این دو کشور سفر کنند.

ازدواج در گرجستان

ازدواج ایرانیان در گرجستان روز به روز در حال افزایش می باشد. زیرا ایرانیان زیادی برای مهاجرت به اروپا نیاز به ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان دارند.

ازدواج ایرانیان در گرجستان
ازدواج ایرانیان در گرجستان

ازدواج در گرجستان مناسب ایرانیانی می باشد که برای مهاجرت نیاز به ثبت ازدواج در خارج از ایران دارند. زیرا سند ازدواج  گرجستان ، بین المللی می باشد و مورد قبول کشورهای اروپایی می باشد. همچنین کشور گرجستان نزدیک به ایران می باشد و ایرانیان بدون ویزا می توانند 45 روز در گرجستان بمانند. و هزینه سفر به گرجستان نیز پایین می باشد.

مدارک و شرایط ازدواج در گرجستان

تهیه مدارک ازدواج در گرجستان باید قبل از سفر به گرجستان انجام شود. و با مشاور و کارشناس در این زمینه مشورت کرده و شرایط ازدواج در گرجستان را جویا شوید و پس از کسب اطلاعات و تهیه مدارک ، به گرجستان سفر کنید.

موسسه ثبت ازدواج بین المللی

موسسه بین المللی گلوبال کادرو دارای سه شعبه فعال در شهرهای استانبول ، تهران و تفلیس می باشد. که کار ثبت ازدواج بین المللی را برای ایرانیان داخل ایران یا ایرانیان مقیم خارج از کشور، انجام می دهد.

این موسسه تنها موسسه ثبت ازدواجی است که دارای دفتر معتبر در تهران می باشد. و امکان مراجعه حضور برای مشتری های ایران دارد.

پست های توصیه شده

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *